ТОВ “ІДЕЇ ДОМУ” Офіційний партнер компанії ФРАНКЕ УКРАЇНА

Магазин розпочав свою роботу в Україні у 2012 році, пропонуючи покупцям широкий асортимент техніки та мийок FRANKE як на фірмовому сайті framke-market.com.ua, так і в офлайн салонах-магазинах FRANKE.

Наші салони відкриті для відвідування щодня, для того, щоб кожен мав можливість власноруч ознайомитися ближче з продукцією, підібрати необхідну модель, колір, функціонал та отримати індивідуальну консультацію від наших фахівців, які своїм професійним підходом здатні вирішувати будь-які питання стосовно вибору техніки та мийок.

Franke-market на ринку України вже більше 10-ти років!

Чому ми обрали саме Franke?

  • award

    Швейцарська якість

  • award

    Сучасний стиль

  • award

    Перевірена довговічність

Співпрацюючи з технікою Franke, ми впевнені

Саме перша придбана мийка FRANKE надихнула своєї якістю та стилем, щоб поділитися швейцарською технікою у своїй країні, у своєму місці та відкрити доступ до чогось дійсного інноваційного та вартого Вашої уваги!

Історія бренду FRANKE

В даний час Franke - це група компаній глобального масштабу, до складу якої входять 72 компанії на 4 континентах, в тому числі в Німеччині, Італії, Словаччині і т.д. У якій би країні не вироблялася продукція, на кожному етапі виробництва і дистрибуції, налаштований найвищий контроль дотримання технологій виготовлення і якості продукції, що випускається, що є істинним доказом швейцарського походження!

Асортимент магазину

Наш магазин franke-market.com.ua надає можливість покупцеві зробити покупку швидко і зручно, з легкістю обравши всі необхідні параметри.

На сайті, покупцеві пропонуються супутні товари для обраної продукції, а так само інші товари даної серії, що допомагає покупцеві підібрати кухонні системи в комплект з однієї дизайнерської лінійки.

У каталозі товарів представлені

Якщо Ви хочете змінити свою кухню, зробивши її максимально комфортною, стильною, якісною і технологічною, тоді ми готові запропонувати Вам комплексний підхід до створення сучасної кухні з використанням кухонних систем від FRANKE, де буде Не тільки приємно готувати але збиратися на сімейні свята з рідними та близькими!

Імідж і міцна репутація FRANKE будується на дотриманні ідеального балансу між справедливою ціною і високою якістю нашої продукції.

Знаком надійності і швейцарської якості, є найбільша гарантія на продукцію - 10 років гарантії на мийки FRANKE. На вбудовану техніку надається - 2 роки гарантії.

Техніка Franke - це поєднання інновацій, технологій, ергономіки, оригінальності дизайну і комфорту. FRANKE оптимізує і спрощує простір кухні. Кухня - це місце де зустрічається вся сім'я і народжується смачна їжа - місце, де панує гармонія та комфорт!

certificate
Выбранный Вами товар был успешно добавлен в корзину
Перейти в корзину
Продолжить покупки