ТОВ “ІДЕЇ ДОМУ” Офіційний партнер компанії ФРАНКЕ УКРАЇНА

Franke надихає по всьому світі

Зустріньте продукцію Franke в домах світових столиць дизайну. Від Мілана до Парижа й від Берліна до Нью-Йорка: відкрийте для себе непідвладні часу колекції інтегрованих виробів Franke Solutions, що резонують зі світовими культурами й гармонійно вписуються в дизайн інтер’єрів.

Пориньте в міланський район Ізола, де Джулія створює власний міський оазис - затишне місце, натхненне роботами Бруно Мунарі.

Мілан

Створення затишку серед міської оази

Між розмальованих візерунками графіті вулиць трохи нестандартної, хіпстерської частини Мілана розташований район Ізола. Переповнений місцевими бутиками, сімейними тратторіями, зеленими двориками та блошиними ринками, цей район є осередком для місцевих та міжнародних креативних агенцій, дизайнерських студій та галерей, що оточують гучну площу Пьяцца Арчінто.

Характерна для Мілану архітектура складається з високих будівель і маленьких вузьких вуличок, але це є одним з небагатьох районів міста, де можна розслабитися після роботи за келихом вина або аперитиву і насолодитися панорамним заходом сонця.

Дім Мрії Джулії

«Я хотіла створити дім, який би дарував відчуття затишку й водночас відобразив би все, що я люблю в Ізолі»..

Джулія
Арт-директор журналу моди

Яскраві, контрастні кольори, підкреслені чорними акцентами, створюють глибину таконтраст, що пасує до яскравого й водночас мінімалістичного простору. Чорні матові мийки нелише доповнюють центральну частину кухні, але й забезпечують функціональні переваги, що надихають Джулію на приготування страв для здорового харчування.

Вбудована кавомашина Mythos FMY 45 CM XS /
Мікрохвильова піч Mythos FMY 45 MW XS /
Шухляда для підігріву посуду Mythos FMY 14 DRW XS /
Духова шафа Mythos FMY 98 P XS

Мийка Kubus 2, змонтована під стільницею / Змішувач Icon

Текстура і матеріал підкреслюють елегантність просторого інтер'єру. Обравши варильну панель та острівну витяжку, Джулія створила естетичну гармонію і дала можливість сучасному інтер'єру виглядати ефектно.

Дизайн інтер'єру, що відображає архітектурні лінії, вимагав розумно інтегрувати побутову техніку, яка б відповідала архітектурним лініям. Вибравши побутову техніку Mythos з духовкою, мікрохвильовою піччю, шухлядою для підігріву посуду, вбудованою кавоваркою та мийкою з Фраграніту — все в чорному кольорі, — вона створила візуально приголомшливий ефект, який дозволяє їй вільно пересуватися під час приготування страв на кухні.

Індукційна варильна панель Mythos FMY 808 I FP BK /
Острівна витяжка Mythos T-Shelf FMY BK MATT F180

Мийка Kubus 2, змонтована під стільницею / Змішувач Icon

Столиця дизайну

Пульсуючий соціальним життям або, як кажуть місцеві, «мовідою», Мілан є світовою столицею дизайну. Тут багата історія стилю підживлює стиль життя, що характеризується достатком і культурним потенціалом, що постійно розвивається. Серед еко-футуристичної архітектури та за фасадами соціального житла минулих епох, нова хвиля мешканців Ізоли живе в яскраво акцентованих інтер'єрах.

Продукція Franke, що використовувалась в інтер'єрі кухні

Ознайомтеся з продукцією, що надихнула Джулію на створення кухні її мрії.

Выбранный Вами товар был успешно добавлен в корзину
Перейти в корзину
Продолжить покупки