ТОВ “ІДЕЇ ДОМУ” Офіційний партнер компанії ФРАНКЕ УКРАЇНА
О нас

Про нас

 

Магазин Franke-market.com.ua - це преміальний партнер компанії Franke в Україні.

 Магазин розпочав свою роботу в Україні у 2012 році, пропонуючи покупцям широкий асортимент  техніки та мийок FRANKE як на фірмовому сайті framke-market.com.ua, так і в офлайн салонах-магазинах FRANKE.

Наші салони відкриті для відвідування щодня, для того, щоб кожен мав можливість власноруч ознайомитися ближче з продукцією,  підібрати необхідну модель, колір, функціонал та отримати індивідуальну консультацію від наших фахівців, які своїм професійним підходом здатні вирішувати будь-які питання стосовно вибору техніки та мийок.

Franke-market на ринку України вже більше 10-ти років…

 Чому ми обрали саме Franke? Тому що, ця техніка, дійсно варта уваги кожного,
і саме швейцарська якість, стиль та довговічність доводять це!
 Співпрацюючи з технікою Franke, ми впевнені, що наші клієнти будуть задоволені кожною деталлю та якістю обраної продукції. А найголовніша гордість,  це лояльність компанії до своїх покупців, а саме чітке дотримання гарантійних зобов'язань компанії FRANKE перед покупцями. Придбавши продукцію в офіційного партнера, покупці можуть бути впевнені у якості та швидкості обслуговування з питання сервісу та гарантійним випадкам, що можуть виникнути під час користування продукцією. 

Адже, саме перша придбана мийка надихнула своєю якістю та стилем поділитися швейцарською технікою у своїй країні у своєму місті, відкрити людям доступ до чогось дійсно інноваційного та вартого коштів!

Наш on-line магазин, є одним із перших партнерів Franke! Багато років співпраці ще більше закріпили в нас любов та повагу до швейцарського бренду та віру у свій вибір: “Franke – саме та техніка, яку шукає кожен”

З історії бренду

Історія легендарної компанії FRANKE - бере свої витоки з маленької сімейної майстерні Германа Франке з виробництва листового металу "Spenglerei Hermann Franke", яка була заснована 1 квітня 1911 року в місті Роршарх, Швейцарія. У 20-х роках минулого століття, починає активно розвиватися промисловість і будівництво, що дає поштовх компанії розширити виробництво і почати випускати сантехніку, пічні труби і вивіски. Минуло ще трохи часу, і світовий ринок дізнався про мийки з логотипом FRANKE. У 30-х роках виробничі потужності продовжують рости, і щоб оптимізувати логістику, компанію переносять в Аарбург, де і до цього дня розташовується головний офіс FRANKE Group. Так само, в Швейцарії знаходиться одна з найбільших і найбільш технологічних фабрик в світі, що належить компанії Franke.

В даний час Franke - це група компаній глобального масштабу, до складу якої входять 72 компанії на 4 континентах, в тому числі в Німеччині, Італії, Словаччині і т.д. У якій би країні не вироблялася продукція, на кожному етапі виробництва і дистрибуції, налаштований найвищий контроль дотримання технологій виготовлення і якості продукції, що випускається, що є істинним доказом швейцарського походження!

Асортимент магазину

Наш магазин franke-market.com.ua надає можливість покупцеві зробити покупку швидко і зручно, з легкістю обравши всі необхідні параметри.

На сайті, покупцеві пропонуються супутні товари для обраної продукції, а так само інші товари даної серії, що допомагає покупцеві підібрати кухонні системи в комплект з однієї дизайнерської лінійки.

 У каталозі товарів представлені: кухонні мийки, змішувачі, витяжки, духові шафи, варильні поверхні, шафи для підігріву, кавомашини, холодильне обладнання, подрібнювачі і сортувальники відходів, а так само різноманітність аксесуарів для кухні.

А якщо ви хочете повністю змінити свою кухню, що б максимально зробити її комфортною, стильно, якісною і технологічно зручною, тоді ми можемо запропонувати вам цілу єдину робочу зону, де буде не тільки приємно готувати, але й збирати на кожне свято рідних і близьких друзів !

Імідж і міцна репутація FRANKE будується на дотриманні ідеального балансу між справедливою ціною і високою якістю нашої продукції.

Знаком надійності і швейцарської якості, є найбільша гарантія на продукцію - 10 років гарантії на мийки FRANKE. На вбудовану техніку надається - 2 роки гарантії.

Техніка Franke - це поєднання інновацій, технологій, ергономіки, оригінальності дизайну і комфорту. FRANKE оптимізує і спрощує простір кухні. Кухня - це місце де зустрічається вся сім'я і народжується смачна їжа - місце, де панує гармонія та комфорт!

 
 
Выбранный Вами товар был успешно добавлен в корзину
Перейти в корзину
Продолжить покупки